CO MŮŽEŠ UDĚLAT PRO DOSAŽENÍ LÁSKYPLNÉHO VZTAHU?

POKUD JE TI VÍC JAK 18 LET A CHCEŠ SE SEZNÁMIT, ZE VŠEHO NEJDŘÍV ODLOŽ SVÉ EGO.

Nejsem klasická, velká, neosobní seznamka, se stovkami profilů, ale malý seznamovací projekt pro lidi, kteří žijí vědomě a svoji lásku chtějí sdílet se svým partnerem. Cítíš, že je to pro tebe?

Nabízím dokonce více než seznamku. Najdeš tu i akce, kde se můžeš společně potkat, pokud seznámení přes internet není pro tebe to pravé.
Jdeš do toho? Pokud ano, podívej se prosím nejdříve na PRAVIDLA a vyplň VSTUPNÍ FORMULÁŘ

… tím dáváš najevo, že nechceš jen čekat, ale že děláš něco pro to, abys svůj život změnil a obohatil o láskyplný partnerský vztah …

… až vyhodnotím tvé odpovědi, budeš mít zelenou vstoupit. Nejprve jen k nahlížení. Budeš-li chtít jakoukoliv aktivitu /komunikovat, komentovat, přihlásit se na akci/, požádáš o plný přístup. Obdržíš variabilní symbol s číslem účtu a pošleš měsíční poplatek 290 Kč …

… po zaplacení měsíčního poplatku získáš plný přístup /ten můžeš vždy 7 dní před ukončením lhůty prodlužit/. Platí na 30 dní a umožní ti vidět všechny profily a založit si svůj vlastní. Budeš moci komunikovat s ostatními, komentovat jejich profily aj.
Také získáš 30-denní přístup k akcím, kde se s potenciálními partnery můžeš potkat a více poznat, pokud je to pro tebe příjemnější, než si rovnou domluvit schůzku …

… ať si vybereš jakýkoliv způsob, nebo je nakombinuješ, v tu chvíli už nic nezabrání vzájemnému poznávání …

Máš k dispozici prostor v uzavřené FB skupině, kde můžeš po splnění podmínek (stejné jako na webu) přidávat příspěvky a fotky a komunikovat s ostatními zaregistrovanými láskyplnými bytostmi.

Jak seznámení vnímám já, Veronika, tvůrkyně této seznamky. Nemám nouzi o kontakt s druhým pohlavím, o jeho zájem a jednoduše se seznamuji. Jenže před časem jsem se probudila a vnímám potřebu hlubších vztahů s podobně nastavenými muži, kteří mají podobné hodnoty. Věřím v hlubší propojení, v krásu našich duší, ve velká čistá srdce. Máme je všichni, ale ne všichni máme odvahu je otevřít. Věřím ve svobodné, krásné a láskyplné vztahy. Věřím, že můžeme žít spolu a přesto se nemusíme cítit svázaní.

Věřím, že vztah je v našich životech onou pomyslnou třešničkou na 🎂

Jako tvůrkyně této seznamky ti nabízím, to, co dopřávám i sobě – laskavý, pozorný a otevřený přístup. Vše na stránkách je transparentní, jsou jasně stanovena pravidla i poplatky, nikde se neskrývá záludná klička a se všemi jednám na rovinu. Na dotazy odpovídám tak rychle, jak jen to jde. Seznamka je ryze česká, nejedná se o pobočku velké a neosobní zahraniční firmy. Nabízím něco jiného, než klasické internetové seznamky, které vnímám jako povrchní. V současné době sama nemám partnera a tak tu najdeš i můj profil.

Dávám ti k dispozici prostor a možnosti, jak je uchopíš, záleží jen na tobě ❤️