VÍTEJ NA VĚDOMÉ SEZNAMCE PRO PROBUZENÉ

NETRADIČNÍ SEZNAMKA PRO LÁSKYPLNÉ BYTOSTI, KTERÉ JIŽ PŘEVZALY ZODPOVĚDNOST ZA SVŮJ ŽIVOT A RÁDY BY HO SDÍLELY S NĚKÝM PODOBNĚ ZAMĚŘENÝM. SEZNAMKA NABÍZÍ PROSTOR A MOŽNOSTI PROPOJENÍ, VZÁJEMNÉHO POZNÁVÁNÍ, PODPOŘENÍ SE K AKCI. JAK JE UCHOPÍŠ ZÁLEŽÍ JEN NA TOBĚ.

Vnímáš to také? Už hodně žen i mužů se „probudilo“, začalo opět prožívat naplno své ženství nebo mužství, používat intuici, být vědomí a jít svojí cestou, ne cestou nadiktovanou rodiči nebo jakýmkoliv systémem. Převzali se vším všudy zodpovědnost za své životy a neviní nic ani nikoho z toho, co je v životě potká. Jsou sami tvůrci svého života. Ale jsou často sami, bez partnera. Často přišli o partnera při probouzení, když se přiklonili ke své přirozenosti, odhodili své masky … a jejich partner se nevydal na stejnou cestu. A tak zůstali na čas sami … ale nemusí to trvat věčně (jde to změnit ještě v tomto životě).

Známe jich tolik, úžasných žen, které jsou samy. Chodí na ženské kruhy, kurzy, prožitkové workshopy, na dlouhé procházky přírodou, sportují, meditují apod. A přitom nemají tolik příležitostí potkat partnera, který by rozuměl jejich cestě a chtěl se k nim s chutí připojit.

Známe jich tolik, úžasných mužů, kteří jsou sami. Chodí na mužské kruhy, semináře, zážitkové akce pro muže, na dlouhé treky po horách, věnují se různým sportům, noří se do hloubi své duše apod. Ale také nemají tolik příležitostí potkat tu pravou partnerku pro ně, která by s nimi s radostí kráčela životem.

POJĎ ŽÍT KRÁSNÝ ŽIVOT V LÁSKYPLNÉM VZTAHU

Máš k dispozici prostor v uzavřené FB skupině, kde můžeš po splnění podmínek (stejné jako na webu) přidávat příspěvky a fotky a komunikovat s ostatními zaregistrovanými láskyplnými bytostmi.

Jak seznámení vnímám já, Veronika, tvůrkyně této seznamky. Nemám nouzi o kontakt s druhým pohlavím, o jeho zájem a jednoduše se seznamuji. Jenže před časem jsem se probudila a vnímám potřebu hlubších vztahů s podobně nastavenými muži, kteří mají podobné hodnoty. Věřím v hlubší propojení, v krásu našich duší, ve velká čistá srdce. Máme je všichni, ale ne všichni máme odvahu je otevřít. Věřím ve svobodné, krásné a láskyplné vztahy. Věřím, že můžeme žít spolu a přesto se nemusíme cítit svázaní.

Věřím, že vztah je v našich životech onou pomyslnou třešničkou na 🎂

Jako tvůrkyně této seznamky ti nabízím, to, co dopřávám i sobě – laskavý, pozorný a otevřený přístup. Vše na stránkách je transparentní, jsou jasně stanovena pravidla i poplatky, nikde se neskrývá záludná klička a se všemi jednám na rovinu. Na dotazy odpovídám tak rychle, jak jen to jde. Seznamka je ryze česká, nejedná se o pobočku velké a neosobní zahraniční firmy. Nabízím něco jiného, než klasické internetové seznamky, které vnímám jako povrchní. V současné době sama nemám partnera a tak tu najdeš i můj profil.

Dávám ti k dispozici prostor a možnosti, jak je uchopíš, záleží jen na tobě ❤️